Cildiye

Cildiye

Dermatoloji polikliniğimizde Uzm.Dr. Güler Vahaboğlu tarafından her tür teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir. Dermatoloji (Cildiye) deri ve vücut giriş kapılarını örten mukoza (ağız içi, genital mukozalar gibi) hastalıkları ile uğraşır. Deri ekleri olarak tanımlanan saç ve tırnak hastalıkları da dermatolojinin alanına girer. Dermatolojinin uğraştığı bir başka konu ise cinsel yolla bulaşan hastalıklardır.

Günümüzde modern yaşam biçimleri, değişen çevresel koşullar, besinlerle alınan koruyucu ve katkı maddeleri vb  nedenlerle alerjik deri hastalıkları gittikçe artmaktadır.

Dermatoloji bölümümüzde akne (sivilce), egzama, mantar, cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklar, alerjik hastalıklar, prick (alerji) deri testi,  siğil ve et benlerin dondurulması (kriyoterapi) veya yakılması (koter), saç dökülmesi, tırnak mantarları ve tırnak bozuklukları,  yüz lekeleri gibi hastalıkların tedavileri yapılmaktadır.

DUYURU

DEĞERLİ HASTALARIMIZ

1 TEMMUZ 2022 TARİHİNDEN İTİBAREN MERKEZİMİZDE RANDEVULU MUAYENE SİSTEMİ AKTİF HALE GETİRİLMİŞTİR. SİZ DEĞERLİ HASTALARIMIZIN BEKLEME SÜRELERİNİ KISALTMAK VE ZAMAN KAYBINI ÖNLEMEK İÇİN WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN RANDEVUNUZU ALARAK ÖNCELİKLİ MUAYENE OLABİLECEKSİNİZ.

AYAKTAN HASTA KAYDI VE MUAYENESİ DE DEVAM ETMEKTEDİR. SİZLERDEN BEKLENTİMİZ AYNI BÖLÜME BİRDEN FAZLA RANDEVU ALMAMANIZ VE RANDUVULARINIZA GELEMEMENİZ DURUMUNDA RANDEVULARINIZI İPTAL ETMENİZDİR. DESTEĞİNİZ İÇİN MAMAKSU AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER, SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

This will close in 20 seconds

Tıkla Ara