Acil

Acil

Dr. Serdar Rezaie, Dr.Fariba Fidai, Dr. Mevlüt Güngör ve Dr. Muhammet Mustafa Akterlik tarafından hekimlik hizmetleri yürütülmektedir.

Acil sağlık hizmetleri sunumunda; “en küçük gecikme telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabileceğinden zamanında hızlı ve doğru yapılan tıbbi müdahale hayati önem taşımaktadır” prensibinden hareketle; hastanemiz acil servisi hastalarımıza 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Hastalarımızın ilk müracaatlarında durum ve öncelik (tiriaj) değerlendirilmesi yapılarak  ilk
tedavileri yapılmakta ve gerekli durumlarda ilgili branş uzmanlarıyla konsulte edilerek ileri tedavileri planlanmaktadır. Acil servisimiz deneyimli tıbbi kadrosuyla siz değerli hastalarımıza en güncel tanı ve tedavi prensipleriyle hizmet etmektedir.

DUYURU

DEĞERLİ HASTALARIMIZ

1 TEMMUZ 2022 TARİHİNDEN İTİBAREN MERKEZİMİZDE RANDEVULU MUAYENE SİSTEMİ AKTİF HALE GETİRİLMİŞTİR. SİZ DEĞERLİ HASTALARIMIZIN BEKLEME SÜRELERİNİ KISALTMAK VE ZAMAN KAYBINI ÖNLEMEK İÇİN WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN RANDEVUNUZU ALARAK ÖNCELİKLİ MUAYENE OLABİLECEKSİNİZ.

AYAKTAN HASTA KAYDI VE MUAYENESİ DE DEVAM ETMEKTEDİR. SİZLERDEN BEKLENTİMİZ AYNI BÖLÜME BİRDEN FAZLA RANDEVU ALMAMANIZ VE RANDUVULARINIZA GELEMEMENİZ DURUMUNDA RANDEVULARINIZI İPTAL ETMENİZDİR. DESTEĞİNİZ İÇİN MAMAKSU AİLESİ OLARAK TEŞEKKÜR EDER, SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

This will close in 20 seconds

Tıkla Ara