Kozmetoloji

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin:

Bizi Takip Edin, Avantajlardan Yararlanın:

LAZER EPİLASYON

Diode Ütüleme Lazer Epilasyon dünyada en çok kullanılan sistemdir. Diode Ütüleme Lazer koyu renkli ciltler ve açik renkli tüylerde tercih edilir. Alexandrite lazer epilasyon cihazlarının görmediği açık renkli tüylerde 1264 nm dalga boyu ile diode epilasyon cihazlarını tercih edilmektedir. Güvenli ve etkili bir lazer epilasyon sistemidir.

Diode Lazer Epilasyon Acıtır mı ?

Diode lazer epilasyon, başlık kısmında özel bir soğutucu modül vardır. Diode lazer epilasyon başlığındaki soğutma ile acısız epilasyon imkanı sunar.Lazer epilasyon ciddi ve medikal bir işlemdir. Özel protokoller eşliğinde yapılmaktadır. Kozmetoloji birimimizde birden fazla cihazla, kişinin ten ve tüy yapısına uygun lazer uygulaması yapılmaktadır.

Dermapen Nedir ?

Dermatolojik olarak güvenirliğini kanıtlanmış,uluslararası ödüllü cilt yenileme yöntemi dermapen,mikro iğneleme ile cildin kendini yeniden yapilandırmaya teşvik edilmesi olarak tarif edilebilir.Epidermisin yapisina zarar vermeyecek şekilde uygulanan kontrollü yaralamayı onarmak için cilt kolajen hücresi üretmek zorundadır.Dermisten epidermise doğru bir cilt yenileme,gençleştirme süreci böylece başlamış olur.

Dermapen tedavisi ile;

 • İnce kırışıklıklar tamamen kaybolur.
 • Cilt gerginleşir ve daha genç görünür.
 • Sarkmalar üzerinde etkilidir,cilt sıkılaşır.
 • Kan dolaşımını harekete geçirir,çok daha canlı bir cilt elde ederiz.
 • Gözenekleri skılaştırır,epidermis güçlenir.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı cildi üst katmanlardan başlayarak birikmiş ölü cilt hücrelerinden ve deride birikmiş kirden arındırır, derinlemesine nemlendirir, cildin nem dengesini yeniden korunması için cilde yardımcı olur.ermotolojik kozmetikler kullanılarak yapılır. Cilt tipine, kişinin yaşına, cildin problem ve gereksinimlerine göre uygulama ve ürünler değişiklik gösterebilir. Her yaştan kadın ve erkeğin, cilt sağlığını koruması için alışkanlık edinmesi gereken, hiçbir yan etkisi olmadığı gibi yaşlanma karşıtı koruma sağlayan, güzellik sırlarının liste başında yer alan cilt bakım sistemidir.

Medikal Cilt Bakımının Faydaları Nelerdir ?

Düzenli olarak yapılan medikal cilt bakimi sayesinde kan dolaşımı ve lenf drenaj sistemi aktif hale gelir, cilt kendi kendini yenilemeyi sürdürür. Deri altı dokularda oksijen oranı yeterli olduğundan cilt canlılığını koruya bilir. Medikal cilt bakımın saymakla bitmez faydalarından bazıları şunlardır.

 • Anti-aging koruma sağlar.
 • Gözenek temizliği ile cildin nefes almasına yardımcı olur.
 • Kan dolaşımi ve lenf sistemini aktif hale getirir.
 • Sebum dengesini korumaya yardımcı olur.
 • Cilt lekelerine karşı koruma sağlar.
 • Elastikiyet kaybını önler.

Cilt tipine uygun ürünler, uzmanlar tarafından uygulandığı için medikal cilt bakımı cildinizi tahrişten korur, yanlış kozmetik kullanımından kaynaklanan akne, leke gibi problemlerin yaşanmasının önüne geçer ve sizde cildinizi daha iyi tanımış olursunuz.

Dermapen;mikro iğneler ile ciltte kolajen uretimini destekleyen,akne izleri,sarkmalar,çatlaklar uzerinde etkili bir anti-aging cilt bakım tedavisidir.

Dermapen ,Mezoterapi olarak da bilinen yöntemin en büyük avantajı cildi beslemek için kullanılan solisyon, vitamin ve serumların, derin cilt altı tabakasına kolaylıkla ulaşmasını sağlıyor olması. Dermapen iğneler, cildin ihtiyacı olan serum ve vitamınleri direkt olarak cilt altı dokulara kadar ulaştırır. Böylece derinin tüm katmanları,yüksek oranda beslenir ve gençleşir.

Kalıcı Makyaj Nedir Nasıl Uygulanır ?

Kalıcı makyaj uygulamaları tamamen organik icerikli boyalarin,işlem yapilacak olan bölgelere mikro iğneler ile kalıcı olarak yerleştirilmesidir. Tek kullanımlık ve steril mikro igneler ile yapılan bir işlemdir.Uygulama esnasında kullanılan anestezik krem ve yağlar sayesinde acı hissi en aza indirilmektedir.

Kalıcı makyaj işleminin süresi uygulama yapilacak olan bölgeye,kişinin cilt esnekliğine,cildindeki nem oranına göre değişiyor.Bu uygulamanın ciltte ne kadar süre kaldığı da yine kişinin cilt tipi özelliklerine göre farklılık gösteriyor.Yani aslında kalıcı makyaj uygulamalarının kişiye göre dağişen bir kalıcılık süresi var.Çünkü kullanilan boyalar zaman içerisinde deriden atıliyor.İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan bu boyalar cildin sürekli yenilenmesi ile parçalanarak kayboluyor.Bu surenin sonunda uygulamanın yenilenmesi,bazı kısımlara ufak rötuşların yapılması uygulamanın devamlılığını sağlamak için önemlidir.

Bölgesel İncelme

Metabolizma,duzensiz ve yanlış beslenme alışkanlikları,hormonal düzensizlikler,hareketsiz yaşam,vitamin dengesizlikleri ve psikolojik etmenler gibi pek çok faktör bölgesel kilo ve yağlanma sorunlarına neden olmaktadır.Pek çok etkenin önemli rol oynamış olduğu bu bölgesel yağlar diğer vücut bölgelerindeki yağlanma seviyesine ve yapilarina göre farklı olduğu için kilo probleminin buralarda daha yaygınlasmasına ve derinleşmesina neden olmaktadır.

Bölgesel kilonsorununa neden olan depo yağlar diyet ve fazla efor harcanan fiziksel hareket ya da sporla direnç göstermektedir.Bölgesel kilo sorununa neden olan yağlar farklı yapılarda olduğu için bu yağlardan kalıcı etkili ile kurtulmak ve çözüme kavuşturmak bölgesel incelme tedavileri ile mümkün olmaktadır.

Üstün etkili ve güvenli işlem olanağı sunan bölgesel incelme ve selülit tedavileri içerisinde kullanılan en popüler uygulamalardan biri Kavitasyon teknolojisidir.Bölgesel yağları ultrasonik ses dalgalari ile parçalayarak yağ yakım hızını arttıran bu Kavitasyon ile Bölgesel incelme tedavisi, hücre sıvısında ani ve yüksek basınçlı değişikliklere yol açarak etki mekanizmasını çalıştırmakyadır.Bunun sonucunda da dirençli yağların yapısını sıvılaştırarak bölgesel incelme elde edilmesini sağlamaktadır.

Ultrasonik ses dalgalari ile yağ hücrelerinin duvarlarinı parçalayarak yapılarını bozan ve kilo problemine neden olan bölgeden uzaklaştıran Kavitasyon ile bölgesel incme tedavisi öncesinde kişisel tedavi planlamasının oluşturulmasına olanak sunmak için Uzman Diyetisyen eşliğinde Ücretsiz Vücut Analizi yaptırabilirsiniz.

Tıkla Ara